BONNEVILE T120

Triumph BONNEVILE T120

Farebné prevedenia:

Jet Black – čierna:

12 078,-EUR

Aluminium Silver

strieborná:

12 277,-EUR

Cranberry Red/Aluminium Silver

– červená/strieborná:

12 402,-EUR

Competition Green/Fusion White

– zelená/biela:

12 402,-EUR

Jet Black/Pure White

– čierna/biela:

12 402,-EUR

Nové motocykle Triumph Bonneville T120 a T120 Black – nádherné nadčasové ikony

  • Vyrábané podľa najvyššieho štandardu detailov, kvality a prevedenia, ktoré zodpovedajú schopnosti a výkonu skutočne modernej klasiky.
  • Poháňané úplne novým motorom Bonneville s vysokým krútiacim momentom 1200 cm3, s krásnymi autentickými dvojitými škrtiacimi klapkami. Navrhnutý tak, aby poskytoval väčší krútiaci moment od nižších otáčok a v priebehu rozsahu otáčok. Autentický „peashooter“ výfuk prináša ten správny zvuk.
  • Oba sú vybavené úplne novým zavesením a odpružením vyvinutým pre každodenné celodenné jazdenie, so spolujazdcom alebo bez neho. Tvorí kombináciu neutrálnej jazdnej dynamiky, agility a stability s pokročilými úrovňami spôsobilosti a komfortu.
  • Inšpirované legendárnym Bonneville z roku 1959 a sú navrhnuté tak, aby mali viac pôvodnej kultovej DNA. Oba s výrazne vyššou úrovňou povrchových úprav, krásnymi autentickými detailmi a vybavením, ktoré stanovujú nový štandard.
  • Bonneville T120 a T120 Black sú dva z piatich vzrušujúcich motocyklov v novej rade Bonneville – so 100% autentickým charakterom Bonneville, skutočne modernými vlastnosťami a výkonom.

Rovnako ako kultový originálny Bonneville T120, ktorý sa teší celosvetovému úspechu vďaka svojmu srdce-zastavujúcemu vzhľadu a výkonu, elegancii a výzoru, sú nové Bonneville T120 a T120 Black dokonale v súlade s dnešnou túžbou po autenticite, charaktere a schopnostiach.

So svojím rodokmeňom, súčasnosťou a výkonom je autentický a elegantný Bonneville T120 a T120 Black pekným vývojom nadčasovej ikony.

Autentický charakter vychádza z Bonneville T120 vďaka úplne novému 1200 cm3 dvojvalcovému 8-ventilovému motoru s vysokým krútiacim momentom.

Vyrobený špeciálne pre jazdný štýl modernej klasiky s okamžitou a vzrušujúcou dodávkou výkonu. Produkuje maximálny krútiaci moment 105 Nm pri nízkych 3100 ot/min – o 54% viac ako pri predchádzajúcej generácii.

Vďaka presnej a okamžitej odozve škrtiacej klapky ride-by-wire novej generácie od Triumphu, vstrekovaniu paliva  a systému riadenia motora novej generácie sa motor Bonneville 1200 so šesťstupňovou prevodovkou  vyznačuje charizmatickým zvukom a 270° intervalom zapálovania pre plynulý a lineárny výkon.

Profil motora bol nádherne vytvorený tak, aby zahŕňal kľúčové prvky z legendárnych motocyklov Bonneville zo 60-tych rokov, citlivo sú zahrnuté súčasné komponenty, aby zachovali túto siluetu ikonického motora. Povrchové úpravy majú nový vysoký štandard s krytmi motora z lešteného hliníka s elegantnými bronzovými detailmi na modeli T120 a čiernymi krytmi motora s opracovanými hliníkovými detailmi na T120 Black.

Za štýlovým exteriérom motorov 1200 je umiestnený špičkový systém kvapalinového chladenia, ktorý je starostlivo integrovaný, aby minimalizoval jeho vizuálny dopad a zároveň dosiahol čistejšie emisie a zvýšil palivovú úspornosť.

A nakoniec, úplne nový výfuk v štýle „peashooter“, prinášajúci skutočný zvuk British twinu, s hlbokým a bohatým výfukovým tónom, ktorý skutočne zodpovedá charakteru T120 a je naladený na úroveň, ktorú by ste chceli a očakávali.

Moderná spôsobilosť

Bonneville T120 a T120 Black nastavili nový štandard vlastností v modernej klasike s bohatou technológiou zameranou na jazdcov, prinášajúcou pokročilé ovládanie, bezpečnosť a zvýšenú dôveru jazdca,  integrovanou citlivo a bez kompromisov, aby bol zachovaný autentický štýl a charakter Bonnevillu. Zahŕňa:

ABS

Variabilný protiblokovací systém od Triumphu prináša pre Bonneville novú úroveň bezpečnosti a ovládania.

Ride-by-wire

Pre zvýšenú odozvu škrtiacej klapky, bezpečnosť, pocit a úsporu paliva.

Kontrola trakcie

Využívajúc systém ride-by-wire, vypínateľná trakčná kontrola optimalizuje dodávku úžasného krútiaceho momentu T120.

Dva jazdné režimy

V spojení so systémom ride-by-wire sú na výber dva režimy volené jazdcom „road“ a „rain“ pre väčšiu kontrolu a bezpečnosť.

Spojkový asistent

Umožňuje ľahší dotyk a cit od spojky, pre jednoduchšiu a dlhšiu jazdu.

Zadný LED svetlomet

Vstavaný do klasikou inšpirovanej zadnej časti, ktorý prináša výrazný svetelný vzor a zvyšuje energetickú účinnosť. S integrovaným osvetlením poznávacej značky.

LED DRL svetlomet

Obsahuje najnovšie svetlá pre denné svietenie (DRL), ktoré majú charakteristický svetelný vzor a zvyšujú energetickú účinnosť pri dlhodobej životnosti. (Ak to umožňuje legislatíva).

Vyhrievané gripy

Vyhrievané gripy vysokej špecifikácie, štandardne vybavené s 3 nastaveniami.

USB nabíjacia zásuvka

Vonkajšia zásuvka s USB zásuvkou, takže jazdci môžu nabíjať svoje základné elektrické zariadenia.

Imobilizér motora

Štýlové dvojité budíky

Budíky nabité funkciami (rýchlomer a otáčkomer) s krásnymi 3D ciferníkmi a šikovne integrovaným systémom digitálneho menu. Medzi kľúčové funkcie patria:

– Nastavenie vyhrievaných gripov

– Nastavenie jazdného režimu – road alebo rain

– Indikátor zaradenej rýchlosti

– Počítadlo kilometrov

– Dve počítadla trasy

– Indikátor servisu

– Dojazd na nádrž

– Úroveň paliva, priemerná a aktuálna spotreba

– Prístup k vypnutiu kontroly trakcie a funkcií ABS

– Hodiny

Navyše jazdci môžu pridať doplnky, ktoré by sa potom mohli byť prístupné cez displej budíkov, vrátane tempomatu.

Spínacia skrinka

Nový elegantný spínač poskytuje jednoduché ovládanie prstami pre jednoduchý prístup k kľúčovým funkciám nových dvojitých budíkov.

Pohodlná a zdokonalená ovládateľnosť

Oba modely Bonneville T120 sú vybavené úplne novým zavesením a nastavením odpruženia, vyvinutým na uvoľnenú a rafinovanú každodennú jazdu, či už sám alebo so spolujazdcom.

Kombinácia typickej Triumph jazdnej dynamiky s obratnosťou a stabilitou, pohodlnejším sedadlom a vyšším zdvihom odpruženia pre pútavé a zároveň ľahké jazdy. So svojou pohodlnou jazdnou polohou, štandardne vybavené vyhrievanými gripmi, centrálnym stojanom a držadlami pre spolujazdcov sú Bonneville T120 a T120 Black plne vybavené pre maximálny komfort a praktickosť v každodennom používaní .

Originálny dizajn

Inšpirované legendárnym Bonneville z 59. roku, Bonneville T120 a T120 Black boli vytvorené tak, aby zahŕňali viac originálnej DNA a ikonických štýlových nápadov, detailov a vlastností.

Od celej siluety Bonneville, po tvarované plynulé línie palivovej nádrže, zložité detailné znaky, svetlá a ohromujúce dvojité budíky sú nové T120 a T120 Black bezchybné krásne vyvinuté ikony.

Bonneville T120 je vybavený množstvom originálnych detailov a novou úrovňou štandardného vybavenia, vrátane hlbokých chrómovaných viac dielnych znakov, držadiel pre spolujazdcov, ráfikov, centrálneho stojana, vyhrievaných gripov  a inovatívnych chrómových výfukových zvodov a tlmičov výfuku „peashooter“ – vyvinutých špeciálne aby sa minimalizovalo odfarbenie teplom a aby sa dosiahol autentický priamy prechod cez výfukové potrubie .

S charakterom, detailmi a povrchovou úpravou modelu T120, nový Bonneville T120 Black prináša ešte viac štýlu a výrazu – so sofistikovaným tmavohnedým sedadlom a detailmi v čiernej farbe, vrátane čiernych ráfikov, držiakov pre spolujazdcov, výfuku a motora.

Farebné kombinácie

Cinder Red

Cranberrie red – Aluminium Silver

Crystal white – Jet black

Jet Black

 

Motor a prevodovka
Typ Vodou chladený , 8 ventil , SOHC, 270° uhol kľuky , paralelný dvojvalec 
Kapacita 1200cc
Kompresia 10.0:1
Max výkon 80 PS / 79 bhp (59 kW) @ 6550 rpm
Max krútiaci moment 105 Nm @ 3,100 rpm
Systém Viacbodové sekvenčné elektronické vstrekovanie paliva
Výfuk Leštené nerezové zvody , Leštené nerezové výfuky
Finálny prevod reťaz
Spojka Mokrá , viac lamelová
Prevodovka 6 – rýchlostná
Podvozok
Rám Rúrková oceľová kolíska 
Zadná vydlica „swingarm“ Obojstranná , rúrková oceľ
Predné Koleso 32 – lúčov , 18 x 2,75
Zadné Koleso 32 – lúčov , 17 x 4,25
Predná pneumatika 100/90-18
Zadná pneumatika 150/70-R17
Predne tlmenie KYB 41 mm , 120 mm zdvih
Zadné tlmenie KYB dva monoshocky s nadstaviteľným predpätím, 120 mm zdvih 
Predne brzdy Dvojitý 310 mm plávajúci kotúč , Nissin 2-piestový plávajúci strmeň , ABS
Zadné brzdy 255 mm kotúč , 2-piestový Nissin plávajúci strmeň , ABS
Prístrojová doska a funkcie LCD multifunčný prístroj s analógovým ukazovatelom rýchlosti , odometer , zaradená rýchlosť , zostatok paliva , ukazovael servisu , hodiny , 2x trip , spotreba , trakčná kontrola , 
Rozmery a váha
Šírka riadidiel 785 mm
Výška bez zrkadiel 1100 mm
Výška sedla 790 mm
Rázvor 1450 mm
Vydla 25,5°
Suchá váha 224 kg
Nádrž 14,5 L
Spotreba Paliva 4,5L / 100 km (63 mpg )

Video

Vaše meno priezvisko/názov firmy (povinné)

Váš email (povinné)

Váš telefón (povinné)

Firma/FO/Súkromná osoba (vyberte)

Úver/Leasing/tretiny (vyberte)

Doba splácania (vyberte)

Akontácia (vyberte)

Poistenie PZP (vyberte)
ÁnoNie

Poistenie KASKO (vyberte)
ÁnoNie

Ak chcete urýchliť schvaľovanie priložte scan OP a VP

Predmet

Doplnujúce informácie

Potvrdte, že ste človek

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Potvrdte, že ste človek

Farebné kombinácie

3506

Motocykle-doplnky

doplnky9

Oblečenie

doplnky7

TRIUMPH financovanie

doplnky3

Skušobná jazda

skusob